ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 12.01.2023 13:50

1. Найменування: Соціально-гуманітарний відділ Опішнянської селищної ради

2. Місце знаходження: 38164, Україна, Полтавська обл., смт Опішня, вул. Перемоги, буд. 3

3. Код ЄДРПОУ: 42887958

4. Категорія предмета закупівлі: товар.

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: бензин А-95 PRO та дизельне паливо в талонах (ДК 021:2015-09130000-9 Нафта та дистиляти).

6. Дата оголошення: 12 січня 2023 року

7. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.

8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

8.1. Ідентифікатор плану: UA-2023-01-12-008864-a

9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням. Зазначено в тендерній документації.

10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Якість предмета закупівлі повинна відповідати державним стандартам ДСТУ 4839-2007 та ДСТУ 7688:2015 та технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України №927 від 01.08.2013 року (зі змінами). Постачання здійснюється учасником (переможцем) за результатом укладеного договору та наявності не менше ніж однієї АЗС в смт. Опішня або не більше  ніж 5км від адреси замовника. Закупівля здійснюється за талонами на АЗС учасника номіналом 5л,10л,15л,20л.

11. Строк поставки товару: до 31 грудня 2023 року

12. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1500000,00 грн., з ПДВ.

13. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику  у сфері публічних закупівель, примірної метдики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі,а саме: згідо пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами).

14. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до кошторису на 2023 рік за рахунок коштів місцевого бюджету Опішнянської селищної ради на 2023 рік.