Повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 09.01.2023 15:35

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для чотирьох об’єктів (свердловин).

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» проводить роботи з видобутку природного газу, газового конденсату та нафти.

Під час експлуатації свердловини джерелом утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферу є горизонтальна факельна установка, на якій виконується спалювання газової і газоконденсатної сумішей при продувках свердловини та шлейфу, при дослідженнях свердловини з метою визначення параметрів її експлуатації та при ремонтних роботах на свердловині.

Найменування об’єкту – свердловина №240 Солохівського ГКР.                                Адреса об’єкту: Полтавська обл., Полтавський р-н, Опішнянська селищна територіальна громада.

При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом  (0,141 т/рік), оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (0,212 т/рік), азоту (1) оксид (N2O) (0,0003 т/рік), вуглецю оксид (1,412 т/рік), вуглецю діоксид (169,899 т/рік), метан (0,035 т/рік).

Найменування об’єкту – свердловина №241 Солохівського ГКР.                                Адреса об’єкту: Полтавська обл., Полтавський р-н, Опішнянська селищна територіальна громада.

Найменування об’єкту – свердловина №219 Опішнянського НГКР.                  Адреса об’єкту: Полтавська обл., Полтавський р-н, Опішнянська селищна територіальна громада.

При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (1,031 т/рік), азоту (1) оксид (N2O) (0,001 т/рік), вуглецю оксид (6,872 т/рік), вуглецю діоксид                 (759,175 т/рік), метан (0,171 т/рік).

Найменування об’єкту – свердловина №220 Опішнянського НГКР.                  Адреса об’єкту: Полтавська обл., Полтавський р-н, Опішнянська селищна територіальна громада.

При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (1,031 т/рік), азоту (1) оксид (N2O) (0,001 т/рік), вуглецю оксид (6,872 т/рік), вуглецю діоксид                (759,175 т/рік), метан (0,171 т/рік).

Зауваження та пропозиції щодо намірів подавати в місячний термін після публікації до Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: 36014,                   м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел. +38(0532) 56 02 90.