Щодо втрати статусу платника єдиного податку четвертої групи

Дата: 04.11.2022 10:29

Фото без опису

У листі Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації від 01.11.2022 № 01-24/303: https://rada.info/upload/users_files/13955864/38e2f966cb78f106ced8864e8356d3a0.pdf

зазначено причини можливої втрати сільськогосподарськими товаровиробниками стутусу платника єдиного податку четвертої групи у наступному податковому (звітному) періоді та необхідні дії для переходу на спрощену систему опадаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку. Для цього необхідно:

➡️ Отримати від Торгово-промислової палати України, або її уповноважених регіональних торгово-промислових палат засвідчення (сертифікат) форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) у зв'язку із військовою агресією РФ проти України;

➡️ Звернутись до обласної (районної ) ради з клопотанням про включення сільськогосподарського товаровиробника до переліку суб'єктів господарювання, що постраждали внаслідок обставин непереборної сили у зв'язку з військовою агресією РФ проти України;

➡️ Отримати від обласної (районної) ради рішення про включення сільськогосподарського товаровиробника до переліку суб'єктів господарювання. що постраждали внаслідок обставин непереборної сили у зв'язку з військовою агресією Ф проти України.

Рішення обласної (районної) ради, яке надано суб'єкту господарювання. що постраждав внаслідок обставин непереборної сили у зв'язку з військовою агресією РФ проти України та сертифікат Торгово-промислової палати України, або її уповноважених регіональних торгово-промислових палат надати до місцевих органів Державної податкової служби України для врахування прри втсановлення сільськогосподарському товаровиробнику статусу платника єдиного податку четвертої групи у наступному податковому (звітному) періоді.