Запрошуємо на зустріч з Сергієм Чумаченко

Дата: 27.10.2021 14:47

Відчутних змін в Україні можна досягти лише тоді, коли більшість її жителів будуть мислити критично, житимуть самодостатньо і постійно розвиватимуться.

7 листопада 2021 року о 13.00 в приміщенні актової зали Опішнянської селищної ради (смт Опішня. вул. Перемоги, 3) дискусійний клуб "СЕНТЕНЦІЯ" та Полтавська асоціація бізнесу запрошує вас на зустріч із Сергієм Чумаченко – психологом, освітянином, бізнес-тренером та співавтором Концепції Української народної вищої школи.

Під час заходу ви маєте унікальну можливість ознайомитись з феноменом народних вищих шкіл та поняттям БІЛЬДУНГ.

Народна вища школа (НВШ) — це тип шкіл, який в першу чергу призначений для дорослішання людини, підвищення її рівня свідомості і самосвідомості, і менше націлений на передачу знань, хоча й включає це.

У діяльності таких шкіл лежить принцип БІЛЬДУНГ – це всебічний гармонійний розвиток людини і суспільства, це процес індивідуального дорослішання та прийняття на себе все більшої особистої відповідальності перед сім’єю, друзями, співгромадянами, суспільством, людством, нашою земною кулею та глобальною спадщиною нашого виду, користуючись при цьому все більшими особистими, моральними та екзистенційними свободами.

Більдунг – підхід до розвитку дорослих, використаний скандинавськими країнами для досягнення теперішнього рівня добробуту.

Більдунг в мережі Народних Вищих Шкіл – це можливий шлях для розквіту України.
На зустрічі також відбудеться презентація книги “Більдунґ. Нордичний секрет краси і свободи” (“The Nordic Secret. A European story of beauty and freedom”), яка вийшла влітку 2021 року та була видана вперше українською мовою.

Реєстрація на захід за посиланням – https://forms.gle/nt312nYAPVvNM1LB9
Кількість місць – обмежена.