СИЛОВІ ЗАБАВИ

Дата: 14.10.2021 15:05

Фото без описуСправжні СИЛАЧІ є серед нас!????

І ще - сміливості їм не позичати, це точно. Адже не кожному вистачить духу випробувати себе на міць. Та ці юнаки та чоловіки спробували і, точно - не пошкодували.

Символічно, що саме сьогодні провели силові змагання. Ну а зазначати, хто і яке місце посів, навіть не хочеться, адже за нашими спостереженнями - кожен з них НАЙКРАЩИЙ!????

Якщо ж ви ще не впевнені у своїх силах - запрошуємо до спортзалу ЦФЗН "Спорт для всіх" ім. О. Губаря. Тут вас напевно фізично підготують!????