Футбольна команда "ФК-ОПІШНЯ" приймала участь у Всеукраїнському турнірі з футболу "КУБОК ЄДНАННЯ-2021", що проходив у м. Кременчук

Дата: 20.09.2021 14:31

Наші діти - найцінніше. За ними майбутнє. Тому так важливо вчасно помітити та розвивати їх потенціал.

І добре, що в Опішнянська територіальна громада є справжні благодійники, які завжди підтримують молодь і не тільки...

Нагоду отримати свій ПЕРШИЙ досвід у змаганнях ТАКОГО рівня отримала наймолодша команда "ФК-ОПІШНЯ" за сприяння та фінансової підтримки депутата Полтавської обласної ради - Олександа Ващенка (Александр Ващенко) цієї суботи. А саме - футбольна команда приймала участь у Всеукраїнському турнірі з футболу "КУБОК ЄДНАННЯ-2021", що проходив у м. Кременчук.

Бажаємо юним спортсменам лише успіхів і перемог, а Олександру Ващенку вкотре висловлюємо щиру вдячність!