Лист ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 21.09.2020 10:00

До уваги власників земельних ділянок!

Зареєструйте своє право на землю!!!

Необхідно внести до Державного земельного кадастру відомості про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року, перевірити статус своєї земельної ділянки. У разі, якщо відомості у Державному земельному кадастрі відсутні, слід звернутись до землевпорядної організації для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості відповідно ст 55 ЗУ «Про землеустрій». Така послуга надається на платній основі на умовах та в строк, що визначені договором з розробником такої документації із землеустрою.

Відділ у Зіньковському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, наголошує на необхідності проведення державної реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі.