ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора Малобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Опішнянської селищної ради Полтавської області

Дата: 30.06.2020 16:39

про конкурс на заміщення вакантної посади директора

Малобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Опішнянської селищної ради Полтавської області

Опішнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директораМалобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Опішнянської селищної ради Полтавської області, яка знаходиться за адресою: Полтавська область, Зіньківський район, с. Малі Будища, вулиця Молодіжна, 5Б.

Директор призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки − для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії. Посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

- бути громадянином України;

- мати повну вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра;

- мати стаж педагогічної роботи не менше п’яти років;

- мати організаторські здібності, високі моральні якості та фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;

- вільно володіти державною мовою, основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України«Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Опішнянськоїселищної ради з 01липня 2020 року до 30 липня 2020 року до 1715годза адресою: 38164Полтавська область, Зіньківський район, смт Опішня, вул.Перемоги, 3.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

- тестової перевірки знань у письмовій формі на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі – заступник начальник соціально-гуманітарного відділу Опішнянської селищної ради Коляда Людмила Станіславівна.

Довідки за телефоном +380666271725.