Опішнянська громада
Зіньківський район, Полтавська область

"ВДЯЧНІ ГЕРОЯМ ЗА ДУХ": 13 ЖОВТНЯ У СТІНАХ ЦРДК УРОЧИСТИМ ВЕЧОРОМ ОПІШНЯНИ ПРИВІТАЛИ ЗЕМЛЯКІВ-АТОВЦІВ ІЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Пронизане болем і стражданням, через військову агресію на Донбасі та через загибель тисяч українських бійців, виконання патріотичних пісень і танцювальних номерів вихованцями спільно з викладачами Колегіуму мистецтв у Опішні, Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Опішнянської дитячої музичної школи та Будинку дитячої і юнацької творчості розчулило серця багатьох слухачів і глядачів.

Організаторами та ідейними натхненниками вечору "Вдячні героям за дух" виступили волонтери Марина Пиляй і Наталія Матвійчук. Фінансову підтримку заходу надала Опішнянська селищна рада.

Аплодисментами стоячи гості вечору запрошували бійців АТО на сцену задля вручення їм оригінальних квіткових композицій з додаванням подарункових елементів, які неодмінно знадобляться чоловікам у повсякденному житті.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого в Іловайському котлі воїна-односельчанина 93-ї окремої механізованої бригади Романа Яковця.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися секретар Опішнянської селищної ради Юлія Масюк та волонтер Полтавського батальйону небайдужих Наталія Матвійчук.

У холі ЦРДК учасники АТО взялися за пензлі та фарби, аби хоча б на папері щасливими кольори забарвити Батьківщину.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"« повернутися до списку новин