ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ ОПІШНІ ТА МЕШКАНЦІВ НАВКОЛИШНІХ СІЛ ОТРИМАТИ ФАХОВУ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ!

Дата: 16.07.2018 18:19

З метою забезпечення доступу громадян до правосуддя та інформування про можливості захисту їх прав Фото без опису17 липня 2018 року о 10 годині у приміщенні Опішнянської селищної ради за адресою: селище Опішня, вулиця Перемоги, будинок 3, відбудеться робота мобільної групи у складі: начальника відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Другого Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергія Корнійка, начальника Відділу у Зіньківському районі Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Юрія Джуваги, головного спеціаліста Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Тетяни В`юн.

Фахівці системи безоплатної правової допомоги, Держгеокадастру та органів юстиції проводитимуть прийом та консультування громадян.