СУГУБА МОЛИТВА ПРО МИР В УКРАЇНІ ТА СЛОВО ПРОПОВІДІ: АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ СЕЛИЩА ОПІШНІ - ЗРАЗКОВОМУ НА ПОЛТАВЩИНІ ПО МІСІОНЕРСЬКІЙ РОБОТІ.

Дата: 22.06.2018 17:05

Фото без опису17 червня, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії, Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію у храмі на честь Святої Трійці, що в Опішні.

Його Преосвященству співслужили благочинний Зіньківського округу, протоієрей Іоанн Бабич, настоятель храму, протоієрей Володимир Бабич, викладач ПМДС, Фото без описупротодиякон Яков Прутян та священство Полтавської єпархії.

Після читання Святого Євангелія Владика звернувся до чисельної пастви зі словом проповіді.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

На завершення Владика Веніамін привітав духовенство та парафіян з недільним днем і благословив усіх.

Після богослужіння архіпастир ознайомився з життям парафії. Оглянув бібліотеку, недільну школу та спортзал.

Варто зауважити, що, завдяки священнику Володимиру Бабичу, храм є одмим із зразкових з Фото без описумісіонерської роботи на Полтавщині. Прихід живе повноцінним життям: працює бібліотека, недільна школа для дітей і місіонерський гурток для дорослих. На святкових богослужіннях у церкві співає молодіжний хор. Регулярно організовуються паломницькі поїздки по святих місцях України, ведеться активна місіонерська робота.

Також Владика завітав до одної з гончарних майстерень, якими славиться Опішня не тільки в Україні, а й за її межами, та являється головним осередком сучасного українського гончарства.

Джерело:Полтавська єпархія УПЦ - Home | Facebook