Реєстрація заявок з бізнес-ідеями для участі в Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва відкрита до 10 серпня!

Дата: 03.08.2022 15:12

Фото без опису

Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонська організація «Гараж48» запрошують жінок в Україні втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємицею!

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для жінок, які втратили джерела доходів для забезпечення своєї родини через війну, яка триває в Україні. В цьому проєкті жінки, які проживають у Запорізькій (підконтрольна територія), Дніпропетровській, Київській (крім м. Київ), Чернігівській, Сумській областях та внутрішньо переміщені жінки, які проживають у Полтавській, Кіровоградській, Черкаській областях можуть подати свої заявки з бізнес-ідеями для участі в Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва.

У програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже існуючими бізнесами. Для того, щоб подати заявку як команда, потрібно як мінімум три члени команди (винятоксімейні бізнесипотрібно як мінімум два члени команди).

Ви можете подати заявку тільки до 10 серпня: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/uk/podaty-biznes-ideyu

06.08 з 14.00 до 17.00 відбудеться останній воркшоп з консультаціями, як подати свою заявку:

пароль 123

Якщо у Вас є питання щодо участі, будь ласка, зв’яжіться із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» за електронною адресою:  zm.ednist2021@gmail.com   або зателефонуйте:

Київська, Сумська, Чернігівська області: 095-611-87-98 (Раїса),

Запорізька (підконтрольна територія), Дніпропетровська, Полтавська, Кіровоградська, Черкаська області: 068-221-22-80 (Лідія).

Будемо вдячні Вам за поширення цієї інформації на Ваших інформаційних ресурсах.

З повагою,

Команди фонду «Єдність» за майбутнє», Гараж48 та Естонської ради у справах біженців