День с. Волошкове

Дата: 17.10.2021 15:14

Фото без опису

Завзяття та прагнення змінити все на краще мешканців села Волошкове захоплює...????

Бачу мету, ніяких перешкод - кредо багатьох з них. І це так добре було помітно на святі Дня села Волошкове... Талановита молодь, сповнена ентузіазму та енергії, творчості та наполегливості справді надихає! Ну а що тут живуть чудові майстри та майстрині - сумнівів і бути не може!????

Дуже тішить те, що позитивні зміни, які відбуваються в Опішнянській територіальній громаді (Опішнянська територіальна громада) лише останнім часом, вже помітні і у віддалених селах.