Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні-вересні 2021 року

Дата: 11.10.2021 12:25

ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

вул. Сінна,45, м. Полтава, 36039, тел. (0532) 56-95-38,факс (0532) 56-98-45

Е-mail:pcz1600@czpoltava.gov.uaWeb: http://www.dcz.gov.ua/pol Код ЄДРПОУ 03491234

7 жовтня  2021 року

Прес-реліз

про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення

безробітним у січні-вересні 2021 року

Послугами обласної служби зайнятості за 9 місяців року скористалися близько 73 тисяч людей

Протягом січня-вересня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримали 72,9 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 52,8 тисячі мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 5,3 тисячі роботодавців за цей період надійшло 26,4 тисячі пропозицій роботи.

Роботу знайшли понад 19 тисяч людей

За сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовані 19,3 тисячі осіб, зокрема 17,2 тисячі зареєстрованих безробітних.

6 безробітних громадян отримали допомогу по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 276 безробітних: із них  45  - недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 231 особи, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

Професійне навчання пройшли 3,4 тисячі безробітних

За сприяння обласної служби зайнятості до участі в громадських та інших оплачуваних роботах тимчасового характеру залучені 2,1 тисячі людей.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням  служби зайнятості протягом січня-вересня 3,4 тисячі безробітних проходили професійне навчання.

Зокрема 2,5 тисячі слухачів навчались у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 7 осіб старше 45 років отримали ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальностями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «водій автотранспортних засобів».

На обліку – 14,4 тисячі безробітних

Станом на 1 жовтня 2021 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебуває 14,4 тисячі безробітних. Отримують допомогу по безробіттю 12,5 тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають

працівники сфери торгівлі та послуг (17,1%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (15,4%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування (14,3%), представники найпростіших професій (13%).

Роботодавці пропонують 2,4 тисячі вакансій

Станом на 1 жовтня 2021 року роботодавці заявили до обласної служби зайнятості 2,4 тисячі актуальних вакансій.

Крім того, у базі даних служби зайнятості міститься інформація про 0,9 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (26,5%), кваліфікованих робітників з інструментом (24,4%), працівників сфери торгівлі та послуг (12 %), професіоналів (10,8%).

Більше аналітичної та статистичної інформації тут:  https://pol.dcz.gov.ua/

та  https://www.facebook.com/ZinkivCZ/?ref=bookmarks

#ДЦЗ #Служба_зайнятості #ПолтавськийОЦЗ #Зіньківська_філія #

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи  Полтавського обласного центру зайнятості. Тел.: 51-84-38.