Засідання членів координаційної ради щодо розгляду проєктів на конкурс Громадський бюджет Опішнянської територіальної громади - 2021"

Дата: 05.08.2021 16:27

Фото без опису

Коли чітко ЗНАЄШ, що ПОТРІБНО саме твоїй громаді задля подальшого розвитку та процвітання і ПРОПОНУЄШ своє бачення - це і є тим кроком, який неодмінно призведе до якісних змін!

Завдяки конкурсу "Громадський бюджет Опішнянської територіальної громади - 2021" таку можливість отримали всі зацікавленні жителі нашої громади.

Ну а сьогодні відбулося засідання членів координаційної ради, на якому було детально розглянуто та проаналізовано кожен задум.

Проєкти було подано відповідно до категорій:

???? комунальні заклади (медицина, освіта, культура та інші) - заплановано реалізацію 1 проєкту на суму 100 тис. грн, за результатами голосування

???? ОСН (органи самоорганізації населення) - заплановано реалізацію 1 проєкту на суму 100 тис. грн, за результатами голосування

???? від мешканців громади - заплановано реалізацію 3-х проєктів по 50 тис. грн, за результатами голосування

За підсумком засідання, до голосування було допущено 18 проєктів.

Дякуємо активним та свідомим мешканцям, які власним прикладом показують, що їхні задуми та ідеї можуть бути втілені за підтримки Опішнянської селищної ради!????

Також нагадуємо, що голосування розпочнеться 10 серпня і триватиме до 24 серпня 2021 року. Кожен з нас може внести свій внесок для реалізації найбільш цікавих ідей.

Деталі згодом.