Дата: 26.06.2021 14:59

Фото без опису

Цими днями Опішнянську територіальну громаду відвідали представники ОМС та активісти Луганської області.

У даної команди НЕРЕАЛЬНО енергійних, цілеспрямованих та сильних людей проходив освітній курс тривалістю 1 рік, основними спрямуваннями якого були:

???? соціально-економічний розвиток

???? планування стратегії розвитку громад

???? вирішення локальних проблем тощо.

?? Фінальним завершенням проєкту став показ кращих практик функціонування територіальних громад, щоб учасники мали змогу пересвідчитися, як саме в країні все це може по-різному реалізовуватися, до чого можна прагнути і як досягнути поставленої мети.

Українці - сильна і непохитна нація, крок за кроком, ВІРИМО - ми побудуємо могутню державу, інакше і бути не може!