ПОЛОЖЕННЯ про земельний податок

Дата: 11.05.2021 11:12

до рішення сесії Опішнянської селищної ради

___________ № ______

про земельний податок

1. Платників плати за землю визначено статтею 269 Податкового кодексу України.

2. Об’єкт оподаткування визначено статтею 270 Податкового кодексу України.

3. Базу оподаткування визначено статтею 271 Податкового кодексу України.

1. Ставки земельного податку визначено у додатках 2.1-2.2. «Ставки земельного податку» до цього Положення;

5. Пільги зі сплати земельного податку:

5.1.     перелік пільг для фізичних осіб визначено статтею 281 Податкового кодексу України;

5.2.     перелік пільг для юридичних  осіб визначено статтею 282 Податкового кодексу України;

5.3.     перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих у межах норм  пункту 1 статті 284 Податкового кодексу України, визначено у
додатку 2.3 «Пільги зі сплати земельного податку» до цього положення;

5.4.     перелік земельних ділянок, які не підлягають оподаткуванню земельним податком, визначено статтею 283 Податкового кодексу України;

5.5.     порядок та особливості застосування пільг визначено
пунктами 2-3 статті 284 Податкового кодексу України.

6. Порядок обчислення земельного податку визначено статтею 286 Податкового кодексу України.

7. Податковий період для плати за землю визначено статтею 285 Податкового кодексу України.

8. Строк та порядок сплати плати за землю визначено статтею 287 Податкового кодексу України.

9. Строк та порядок подання звітності з плати за землю визначені пунктами 2-4 статті 286 Податкового кодексу України.

10. Ставки земельного податку визначено у додатках 2.1., 2.2. до Положення про земельний податок у  межах визначених статтями 274, 277.

Начальник фінансового відділу                         Валентина КАЛЮЖНА