Дата: 19.04.2021 17:05

Фото без опису

Запрошуємо на онлайн-дискусію стосовно Поводження з небезпечними відходами та їх правильної утилізації на території Полтавщини.

Нещодавно  великого резонансу набула новина про можливе будівництво цеху з утилізації та знешкодження небезпечних відходів, а саме ртутних ламп, у селі Мачухи під Полтавою.

Зараз гарантування екологічної безпеки здається сумнівним для мешканців Мачух. Тому ми вбачаємо основною метою даної дискусії у відкритій розмові стосовно плюсів та мінусів побудови даного цеху на території Полтавщини.

На конференції будемо обговорювати такі питання:

- Основна небезпека відпрацьованих енергозберігаючих ламп, батарейок, акумуляторів. Їх вплив на навколишнє середовище та на організм людини.

- Чому необхідна утилізація?

- Технології утилізації даних відходів.

- Робота Екобусу. Та поновлення його роботи в Полтавській області.

- Плюси та мінуси цеху з утилізації ламп на території Полтавщини?

Спікерами на онлайн дискусії будуть:

Максим Макуха - технічний фахівець ГО “Еколтава”;

Вікторія Кіреєва - директорка стратегічного розвитку ТОВ “Полекозахист”;

Олександр Приходько - начальник  КАТП при Полтавській обласній раді;

Ядчишин Олег - начальник дільниці ДП "Боднарівка";

Кирил Косоуров - голова асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами;

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/oxkrTfgHcUNxh2kd9  (до 20 квітня  включно).

Дискусія відбудеться на платформі Zoom о 14:00, 22 квітня, де учасники та учасниці зможуть задати питання спікерам. Трансляція буде відбуватися і на сторінці ГО “Еколтава”. https://www.facebook.com/Ekoltava

Усім зареєстрованим надішлемо посилання на зустріч та інструкцію для приєднання 21.04!

Контакти для уточнень та ЗМІ: Комунікаційна менеджерка ГО "Еколтава" тел.+380995136783 Анжела Писаренко