«BodyCeramicFestUkraine–2018» – ЯСКРАВА БАРВА НАЦІОНАЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ ГОНЧАРСТВА

Дата: 02.07.2018 16:15

Оригінальні образи, захопливе шоу і вражаючі емоції – ВОСЬМИЙ Національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу в Опішному видався на славу!

Фото без описуТрадиційно «BodyCeramicFestUkraine» – одна з найочікуваніших подій у рамках Національного фестивалю гончарства. Його цьогорічними учасниками стали 11 пар «художник–модель», які продемонстрували на мапі тіла багатство мотивів, розмаїття гончарських сюжетів та елементів глиняного декору.

Журі фестивалю-конкурсу очолила незмінний співкуратор – майстер боді-арту, гример, організатор та художник Арт-студії «THEMAGICBRUSH» Олександра Бублієнко (Київ), яка відзначила художню цікавість і високий рівень створених образів та цьогорічну одностайність у голосуванні членів Журі.

Отож, володарем Третьої премії став твір «Казкова тендітність традицій» (художник – Марина Толмачова, модель – Ірина Панець). Другою премією Журі відзначило дві пари – творчі тандеми художника Костянтина Цигрика та моделі Юлії Козачко за твір «Минуле пливе в прийдешнє», а також художника Олександра Реви й моделі Анастасії Воробйової за роботу «Трипільська богиня гончарства». Одразу три нагороди – Першу премію, а також спеціальну відзнаку «За образність» та Приз глядацьких симпатій фестивалю-конкурсу здобув твір «Прадавнє сонце» (художник – Расім Бахтіяров, модель – Анастасія Шендрик).

Володарем Гран-прі «BodyCeramicFestUkraine–2018» та номінантом спеціальної відзнаки «За знання регіональних традицій» став твір «Дівчина – вишня» (художник – Валентина Проценко, модель – Марія Петренко).

Окрім того, організатори виділили за образне розкриття теми твір «Та, що забрала вода» (художник – Ірина Герцунь, модель – Єлизавета Макарочкіна). Спеціальну відзнаку «За самобутність» здобули два «Птахи надії» – роботи під такими назвами виконали творчі пари: художник – Ірина Подуст, модель – Анжеліка Лобода та художник Тетяна Погребняк, модель – Оксана Романовець.

Голова Журі Олександра Бублієнко нагородила окремих учасників сертифікатами на проходження курсів аерографії та спецефектів у власній студії.

«BodyCeramicFestUkraine» став яскравою подією ювілейного гончарського свята, забарвивши фестивальне надвечір’я унікальною образотворчістю.

Жанна Невкрита,
інформаційна служба