5 липня в Опішнянській громаді вшановували пам'ять загиблого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста,односельчанина Олександра Губаря.

Дата: 06.07.2020 08:56

2 липня йому виповнилося б 58 років.Красивим, чесним, працьовитим і молодим був і залишився навічно він у нашій пам'яті. А як хотів він жити, як любив свою рідну землю!
При проведенні бойової операції в провінції Кабул, передовий дозор, в складі якого знаходився Олександр, був атакований противником. Сили були нерівні. В цьому бою була підбита з гранатомета його бойова машина. Всі отримали смертельні поранення. Сталося це 20 травня 1982 року.
За мужність і відвагу Олександра посмертно нагороджено Орденом Червоної Зірки.
Іменем Олександра Губаря названа вулиця в нашому селищі та Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".На школі, де він навчався, встановлено меморіальну дошку. Щорічно в Опішнянській громаді в цей день проходять спортивні змагання. Футбольний матч Першості Полтавської області між командами "ФК ОПІШНЯ" та "ФК ПСЕЛ" м. Гадяч, також був присвячений пам'яті Олександра Губаря та загиблих за Батьківщину учасників бойових дій в афганській війні, АТО,