У лісах області високий клас пожежної небезпеки: лісівники закликають обмежити відвідування лісових масивів

Дата: 16.06.2020 13:50

У зв’язку зі спекотною та сухою погодою, на території області встановився високий клас пожежної небезпеки.

Нині у лісових масивах спостерігається ще значна кількість грибників та любителів відпочинку на природі, які можуть спровокувати загоряння у лісі.

Байдужість, безвідповідальність та споживацьке ставлення до природи – досить часто є причинами виникнення лісових пожеж: недопалки, непогашене багаття чи навіть навмисний підпал.

Гасіння ж пожежі у лісів вимагає значних витрат та ресурсів від лісового господарства та несе за собою значні збитки.

?Лісівники Полтавщини закликають населення відмовитися від відвідування лісів у спеку, бути свідомими та неухильно дотримуватися правил пожежної поведінки.

Зазначимо: згідно з положеннями Закону України «Про пожежну безпеку», Правила пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для виконання всіма громадянами, які з будь-яких причин перебувають у лісі. А у період надзвичайної пожежної небезпеки відвідування лісових масивів населенням – заборонено.Фото без опису