Інформація для населення від Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області

Дата: 20.03.2020 10:52

Інформація для населення від

Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області

Шановні громадяни, служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватися заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення корона вірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватися заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність – рятує життя!