Сучасний сміттєвоз МАЗ та більше 20-ти сміттєвих контейнерів придбали в Опішнянській ОТГ

Дата: 25.02.2020 21:49

Фото без описуДва місяці тому для Опішнянської ОТГ придбали сучасний сміттєвоз МАЗ. Техніку купили за рахунок співфінансування 50 на 50 з обласного бюджету. І це стало першим кроком на шляху до чистої громади. А днями були закуплені нові сміттєві контейнери. Наразі їх 23, ще 24 закуплять за програмою співфінансування із областю. Комунальне підприємство «Опішня-Благоустрій» подбає, щоб їх розмістили по всій громаді.

Всі хто бажає, щоб на вашій вулиці або районі першочергово розмістили сміттєві баки, запрошуємо в Опішнянську селищну раду для укладення договорів на вивезення сміття з СКП «Благоустрій-Опішня» (другий поверх). Також можна звернутися до свого депутата.

На останній сесії депутати затвердили тариф на вивезення сміття – близько 11 гривень на місяць з людини.

Джерело: Facebook Миколи Різника