Опішнянську ОТГ відвідали представники ЗМІ Полтавщини

Дата: 12.12.2019 20:28

12 грудня в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID до Опішнянської ОТГ з‘їхалися представники ЗМІ Потавщини. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Микола Різник. Презентація діяльності Опішнянської громади відбувалася у приміщенні, яке нещодавно відремонтували для новоствореного ЦНАПУ. Потім гості оглянули спецтехніку, яку було придбано та відремонтовано впродовж 10 місяців існування об‘єднаної громади, побували на одній з центральних вулиць з новим тротуаром, відвідали відремонтований спортзал ЦФЗН Спорт для всіх імені Олександра Губаря та дитсадок «Світлячок» в селі Малі Будища. Сподобалась журналістам і екскурсії до Національного музею-заповідника українського гончарства та екопоселення «Старий хутір».