ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА (БУХГАЛТЕРА) СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО ВІДДІЛУ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Дата: 24.09.2019 15:27

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

вища освіта відповідного напрямку підготовки не нижче ступенів спеціаліста та магістра.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Досконале володіння державною мовою.

Вміння працювати на персональному комп’ютері.

Кандидат повинен знати: Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління; інструкцію з діловодства у соціально-гуманітарному відділі Опішнянської селищної ради; основи психології, економіки, фінансів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- письмову заяву про участь в конкурсі, в якій зазначити про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, щодо себе та членів своєї сім’ї (паперову та електронну);

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: смт Опішня, вул. Перемоги, буд. 3.

Довідки за телефоном: (050) 5551582.

День опублікування оголошення про конкурс на офіційному сайті Опішнянської громади - 24 вересня 2019 року.

Останній день прийняття документів - 23 жовтня 2019 року.