Опішнянська громада

В Опішні буде встановлено пам’ятник захисникам України

Дата: 17.07.2019 08:50
Кількість переглядів: 90

На даний момент зібрано 53% від необхідної суми. Потрібно – 80 000 гривень, 40 000 виділені з бюджету Опішнянської територіальної громади, 2200 гривень - кошти жителів селища. До 15 серпня залишилось зібрати 37 800 грн. Важливий внесок кожного. Навіть мінімальна сума від кожного свідомого жителя територіальної громади допоможе наблизитись до реалізації проекту зі встановлення пам’ятника. Долучайтесь! Зробимо разом важливу та необхідну справу. Вшануймо пам’ять воїнів, що поклали життя за волю та свободу держави, проявімо повагу та шану до наших ГЕРОЇВ – ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ.
Кошти на виготовлення пам’ятника просимо перераховувати на картку Приватбанку № 5168 7573 7268 0357 Наталії Матвійчук. Звіти про надходження коштів обов’язково будуть оприлюднювати кожного тижня сторінці ОТГ - https://www.facebook.com/opishnya/
Встановлення пам’ятника заплановано на День Захисника України (14 жовтня). Збір коштів до 15 серпня. Контактні номери телефонів 0503052251 – Наталія Матвійчук та 0502825486 – Олександр Гурин.
Герої на вмирають! Бо ми пам’ятаємо кожного з них.