8 липня в Україні відзначають День родини

Дата: 08.07.2019 21:01

Фото без описуРоль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, виховують, беруть на себе відповідальність за навчання та утримання, мають юридичні повноваження.

Батьки допомагають дитині відчути взаємне тепло та любов, передають їм досвід поколінь, життєві цінності та духовність, дають зразки для наслідування, поступово прищеплюють соціальні й побутові навички, необхідні у самостійному житті. Усі ці потреби життєво важливі для кожної дитини.

"Прийомна сім‘я - це шанс дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, вирости у родинному оточенні та отримати батьківську любов і турботу", - вважають у родині Мороховців. Вже три роки вони разом дружні, веселі, працьовиті, гостинні! Побажаємо ж їм успіхів!