Профорієнтаційний захід у таборі ''Еколог''

Дата: 14.06.2019 13:08

Нарешті школярі дочекалися такого бажаного літа. Позаду напружений навчальний рік, а попереду три місяці відпочинку, нові знайомства та незабутні враження.

Дитячий табір «Еколог» відчинив свої двері для хлопців та дівчат. Серед великої кількості заходів у таборі знайшлося місце і для профорієнтації, адже канікули – це слушний час для роботи над своїм майбутнім.

П’ятого червня фахівці з профорієнтації Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели  навчання основам підприємницької діяльності в літньому оздоровчому таборі «PROFIЛІТО». Метою заходу було актуалізувати уявлення учнів про свої індивідуальні особливості та почати формувати практичні навички щодо самопізнання, усвідомлення життєвих планів і цілей, розвинути навички командної роботи.      Дітям найбільше сподобалося працювати у групах і саме групові вправи здалися їм найцікавішими («Ранжування професій», «Цінності у нашому житті», «Якості успішного підприємця»).

Робота з учнівською молоддю  була насиченою та наповненою позитивними емоціями. Хлопці та дівчата вивчали себе, свої інтереси, здібності, щоб у майбутньому бути успішними та щасливими людьми.

Зіньківська районна філія

Полтавського обласного центру зайнятості