Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Опішнянської селищної ради

Дата: 22.05.2019 11:45

Фото без описуЗ метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Опішнянська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів Опішнянської селищної ради з відповідними аналізами регуляторного впливу.

Назви проектів:

1. «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»
2. «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на 2020 рік»
3. «Про встановлення єдиного податку на 2020 рік»
4. «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»

Розробники проектів:
Фінансовий сектор Виконавчого комітету Опішнянської селищної ради
Відділ з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Виконавчого комітету Опішнянської селищної ради.

Адреса: 38164, смт. Опішня, вул.Перемоги, 3.

Оголошення про оприлюднення проектів рішень Опішнянської селищної ради вийдуть в наступному номері «Місцевої газети». Проекти рішень з відповідними аналізами регуляторного впливу оприлюднені згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р №1160 – IV шляхом розміщення на офіційній сторінці Опішнянської селищної ради в мережі Інтернет за адресою: http://opishnya.gromada.org.ua (розділ Регуляторна політика).
Зауваження та пропозиції до проектів рішень приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі в Виконавчий комітет Опішнянської селищної ради за адресою: 38164, смт. Опішня, вул.Перемоги, 3., протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів.