Святковий концерт до Дня Перемоги

Дата: 09.05.2019 17:59

Фото без опису8 травня у залі засідань Опішнянської селищної ради відбувся святковий концерт приурочений до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Свято для ветеранів Другої світової війни, дітей війни та всіх жителів Опішнянської територіальної громади підготували працівники Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, хор клубу «Надвечір‘я», ансамбль «Криниченька». Глибоко вразила глядачів ветеран Другої світової війни Соловйова Марія Петрівна, яка декламувала вірші про ті далекі трагічні часи, про подвиг, вірність, любов і дружбу. Надзвичайно проникливі віршовані рядки глядачі почули і з уст Куц Людмили Дмитрівни, Вертелецької Ніни Василівни, Бурніс Олександри Константинівни, Грисенко Тамари Іванівни. Додав святкового настрою і виступ маленьих вихованців Опішнянського закладу дошкільної освіти ясел-садка "Берізка". Ведучою була працівник територіального центру Дудник Галина Дмитрівна. Після концерту всіх запросили на благодійний обід, влаштований працівниками територіального центру за підтримки підприємців селища. З кожним роком стає все менше людей, які пережили ті трагічні для всього людства події. Наш обов‘язок дбати про них, оточувати увагою і любов‘ю. Працівники Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів з усією відповідальністю ставляться до своїх обов‘язків. Усі їхні підопічні оточені теплотою, увагою та піклуванням.