Великодні розваги в Опішнянському будинку дитячої та юнацької творчості

Дата: 26.04.2019 08:53

Фото без описуУ середу 24 квітня у Опішнянському будинку дитячої та юнацької творчості відбулися Великодні розваги. Свято розпочалося концертом. Ведучі Житник Єлизавета та Анастасія Комаревцева розповіли про обряди та традиції Великодних свят в Україні. Глядачам сподобались вірші, які прочитали Ковальчук Аня, Троцька Аріна, Римарчук Софійка, Клюшніченко Настя, Берташ Кирило, Школяр Настя та пісні у виконанні ансамблю та Римарчук Софії. Ігри, загадки, вікторина додали дітворі запалу та енергії. Кожен намагався здобути перемогу і завоювати солодкий приз. Керівники гуртків: Неля Дубинка, Юлія Солов‘ян, Людмила Михайліченко, Марина Дейнека, Ірина Чабан та завідувач БДТЮТ Зоя Щербак не залишили поза увагою жодну дитину. Вихованці закладу дізнались багато нового й цікавого, проявили свої таланти, знання та вміння.