Напередодні 33-х роковин Чорнобильської катастрофи в Опішнянській об‘єднаній громаді вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2019 08:23

Фото без опису25 квітня, напередодні 33-х роковин Чорнобильської катастрофи в Опішнянській об‘єднаній громаді вшанували подвиг героїв-ліквідаторів, які закрили собою увесь світ від біди. Культурно-мистецький захід підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, завідувач Опішнянської бібліотеки - філії «Центр культури, дозвілля, туризму та спорту» Опішнянської селищної ради - Валентина Киричок та керівник гуртка «Любителів живої природи» Будинку дитячоі та юнацької творчості - Наталія Кардаш.