1 БЕРЕЗНЯ ОГОЛОШУЄТЬСЯ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС "КРАЩІ ТОВАРИ ПОЛТАВЩИНИ"

Дата: 22.02.2019 13:44

Положення про його проведення розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації. Воно визначає основні вимоги та критерії до харчових продуктів і виробів, форму заявки й опису продкуції.

Конкурс відбудеться за наступними номінаціями: "Харчові продукти" та "Вироби народних художніх промислів".

До участі запрошуються суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форми власності та підпорядкування. Учасники конкурсу та їх продукція увійдуть до промоційного каталогу "Кращі товари Полтавщини" з метою просування на внутрішні та зовнішні ринки і популяризації українських товарів.

Організатором виступає Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"