Опішнянська громада

Полтавська область, Зіньківський район

80-ЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДСВЯТКУВАВ ОПІШНЯНСЬКИЙ МАЙСТЕР ХУДОЖНЬОЇ ВИШИВКИ ГРИГОРІЙ ГРИНЬ

Дата: 12.02.2019 01:00
Кількість переглядів: 189

Надзвичайно скромна і проста у спілкуванні людина, яка уникає галасливої публічності та зайвої уваги до власних успіхів, яка своєю творчістю полонила серця глядачів, має безсумнівний здобуток мистця – щиру прихильність й безпосередній емоційний відгук на своє мистецтво з боку сучасників.

10 лютого в Центрі розвитку духовної культури Григорій Петрович приймав вітання від родичів, друзів, колег, учнів та представників влади, серед яких голова Опішнянської ОТГ Микола Різник.

Невтомними дорогами, подарованого Богом, таланту ювіляр крокує все життя. Найбільше мріє власним досвідом поглибити знання нового покоління про народну вишивку. А ще - знайти меценатів, які б профінансували видання каталогу його видатних робіт.

автор Ірина Гармаш, "Голос Опішні"
фото Тараса Пошивайла, НМЗУГ в Опішні