Який порядок надання медичних, освітніх та соціальних послуг в об'єднаних громадах? Які особливості формування місцевих бюджетів у 2019 році? Який правовий статус депутата місцевої ради?

Дата: 29.01.2019 19:26

Якими шляхами забезпечується відкритість і прозорість діяльності суб'єктів владних повноважень?

Ці та широкий спектр інших соціальних, правових і фінансових запитань цікавили мене в першу чергу як депутата ради новоствореної Опішнянської ОТГ. Відповіді я отримала на Фото без описутематичному семінарі, який організували відокремлений підрозділ Установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” спільно із Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування.

Відбулася подія 24-25 січня 2019 року в Полтаві.

Законодавство та практика, динамічність та професіоналізм стали підгрунтям виступів лекторів Тетяни Паутової, Володимира Божка, Оксани Черкас, Геннадія Фасія.

Шановні організатори, у вас відмінна команда! Спасибі за запрошення взяти участь у семінарі. Це був вдалий вибір часу, тематики і складу учасників.

Особиста подяка голові Опішнянської ОТГ Миколі Різнику за сприяння і зацікавленість у всебічному розвитку особистості депутатів ради на засадах компетентних принципів.

Ірина Гармаш, депутат Опішнянської ОТГ