15 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ „WORLD CLEANUP DAY“ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ "INTERNATIONAL CLEAN BEACH DAY"!

Дата: 12.09.2018 15:58

Відмічайте у своєму календарі цю дату та долучайтеся до мільйонів, які будуть робити світ комфортнішим для життя!

Закликаємо еко-свідомих людей присвятити кілька годин очищенню ужбережжя Ворскли та пляжів "ГЕС" і "Грибки"!

Наразі проблема засмічення побутовими відходами для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити розповсюдження непотребу водними шляхами.

Якщо ви також вірите у план зробити світ чистим, знаєте, що ця зміна неминуча - станьте частиною світової Еко історії!

Зустрічаємося: на пляжі "ГЕС" у селі Міські Млини.

Починаємо: о 10 годині.

Додаємо до телефонної книги номер контактної особи: 0992839990 (Ірина Гармаш).

Рукавичками та пакетами для сміття забезпечує ГО "Lets do it, Ukraine" у Полтавській області.

Організовує прибирання на території Опішнянської селищної ради та частує кулішем місцева влада!