ПОДЯКА ОПІШНЯНСЬКИМ ПІДПРИЄМЦЯМ ЗА ДОПОМОГУ

Дата: 14.05.2018 15:45

Свято Перемоги - чудова нагода висловити свою шану і повагу нашим ветеранам - усім тим, хто ціною своєї крові, хоробрістю на фронтах війни, самовідданою працею в тилу здобували ПЕРЕМОГУ і врятували людство від загибелі.

Фото без описуЩороку традиційно в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району селища Опішня проводиться ряд заходів до Дня Перемоги.

Напередодні 9 травня працівники територіального центру відвідали та привітали з концертною програмою учасників війни, які проживають у будинках пристарілих сіл Заїченці та Пишненки, привітали на дому інвалідів війни селища Опішні та вручили їм подарункові набори.

Для ветеранів війни в актовій залі селищної ради відбувся концерт на якому панувала атмосфера справжнього свята, підготовлений клубом дозвілля "Надвечір'я", ансамблем "Криниченька", вихованцями ясла-садка "Берізка" та Володимиромо Гриценюком. Силами працівників територіального центру на кошти підприємців був проведений благодійний обід для 40 ветеранів та дітей війни.

Територіальний центр щиро вдячний за спонсорську підтримку і посильну грошову допомогу та продуктами харчування підприємцям селища:

- Зінченко Ользі Михайлівні,
- Кудинець Лідії Іванівні,
- Ричинді Миколі Івановичу,
- Ващенко Олександру Володимировичу,
- Рубайло Григорію Івановичу,
- Кирячок Любов Кузьмівні,
- Нечитайло Ніні Вікторівні,
- Мороховець Наталії Михайлівні,
- Дугельній Світлані Миколаївні,
- Різнику Миколі Миколайовичу,
- Мелащенко Вікторії Ігорівні,