Опішнянська громада
Зіньківський район, Полтавська область

МОНІТОРИНГ: ЯКІ ДІЛЯНКИ НА ЯКИХ ВУЛИЦЯХ ВЛАДА ОПІШНІ ПЕРШИМИ ЗАГОРНУЛА В НОВОПРИВЕЗЕНИЙ ЩЕБІНЬ?

Найгірші на найбільш підготовлених до поточного ремонту - греблю Центрального ставу по Лесі Українки та неасфальтований шмат по Петра Дорошенка. Техніку для довозу та розвантаження матеріалу забезпечили керівники Солохівського цеху з видобутку нафти, газу і конденсату ГПУ "Полтавагазвидобування" й Опішнянської селищної ради.

Зазначу, защебенюватися має шанс кожна вулиця і кожен провулок з грунтовим покриттям, втім при умові: забезпечити грейдер безперешкодною смугою руху. Їх мешканці повинні самостійно позрізати зайві гілки дерев і кущів уздовж доріг. А ще - позбутися нерухомих об'єктів у межах смуги руху, що змушують водія маневрувати або зменшувати швидкість аж до зупинки транспортного засобу. В разі невиконання викладеної умови вулиці та провулки щебенюватися не будуть!

Нагадаю, понад 700 тонн щебеню вартістю майже 65 тисяч гривень на початку липня цього року опішнянська влада придбала у ПрАТ "Полтавський ГЗК" задля поточного ремонту місцевих шляхів. Кошти виділялися із бюджету селищної ради.


Ірина Гармаш, "Голос Опішні"
Фото автора
 

 « повернутися до списку новин