ВЕСНЯНИЙ КУБОК ЗІНЬКІВЩИНИ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ ПІД ЕГІДОЮ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ ЗІНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗДОБУЛА ОПІШНЯ.

Дата: 18.04.2018 11:31

Одразу дві команди з односельців змагалися за нього 7 квітня у Зінькові.

Про це та наступне повідомив їхній керівник Іван Гнатенко.

Вельми солідним був склад учасників: Станіслав Устенко, Володимир Чугуй, Михайло Пругло, Ігор Гурин, Сергій Міщенко, Юрій Канівець, Володимир Шубка, Микола Фесик, Юрій Кришталь, Микола Пилипенко, Юрій Гриценко та Василь Войтенко.

Одна опішнянська команда святкувала перемогу, обігравши Велику Павлівку (6:2) та Зіньків (4:0), а друга - зазнала поразки, зайнявши останнє четверте місце.

За першу сходинку організатори нагородили односельців весняним Кубком із золотими медалями, грамотою та грошовими винагородами. Другу - посіли зіньківчани, а третю - великопавлівці.

Візит опішнян відбувся за фінансової підтримки Анатолія Житника, помічника народного депутата України, та Опішнянської селищної ради.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"