ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА НАД ПОЛТАВЧАНАМИ

Дата: 29.05.2018 10:48

26 травня у Полтаві відбулися два футбольні поєдинки між дитячими командами "Ворскла" (Опішня), Фото без опису"Молодь-2" (Полтава) та "Молодь-3" (Полтава) в рамках чемпіонату ДЮФЛ Полтавської області.

Матчі були видовищними та запеклими. Полтавчанам довелося нелегко, бо "Ворскла" протягом ігор впевнено контролювала  хід  подій на футбольному полі. Наші хлопці здобули перемоги в обох матчах, обігравши "Молодь-2" з рахунком 4:0, а "Молодь-3" - 6:1.

Опішняни залишилися задоволеними, адже, окрім відчуття подвійної перемоги, отримали приємний сюрприз від Анатолія Житника, помічника народного депутата України, який завжди переймається життям малих футболістів. Сама ж поїздка на обласний чемпіонат відбулася за сприяння Опішнянської селищної ради.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"