ЗЛОЧИНАМИ ЕКС-ГОЛОВА МАММАДОВА ЗАВДАЛА ШКОДИ БЮДЖЕТУ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА ПОНАД МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ.

Дата: 26.04.2018 10:23

Матеріальні збитки потерпілий стягує у Гадяцькому районному суді. Його інтереси представляє адвокат Григорій Фелоненко.

Бюджет мріє повернути гроші, розбазарені чиновницею під виглядом поточного ремонту доріг в Опішні та будівництва каналізаційної насосної станції по Нафтовиках.

Фото без описуЗ успішним Фелоненком місцева влада співпрацює не вперше.

З січня цього року за клопотанням адвоката Зіньківський районний суд більше не розглядає позов Маммадової, у якому вона просить служителів Феміди скасувати рішення депутатів Опішнянської селищної ради про недовіру та дострокове припинення повноважень. Адміністративне провадження зупинено до винесення вироку в криміналі, яке слухає Гадяч.

Неодноразово процесуальні дії суду та потерпілого Світлана Маммадова оскаржувала в Харківському апеляційному адміністративному суді, та безрезультатно, бо робила це з порушеннями меж строків та вимог до оформлення документів.

Ірина Гармаш, "Голос Опішні"