Опішнянська громада
Зіньківський район, Полтавська область

Новини

"ВИЖИЛИ ТАМ - ДОЖИЛИ ТУТ ДО 30 РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ", - ЦІ СЛОВА НАЛЕЖАТЬ ВЕТЕРАНУ ВІЙНИ НА ТЕРИТОРІЇ ІСЛАМСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ОЛЕКСАНДРУ БІЛАШУ

Дата створення: 23:05 16.02.2019

В Опішні на рівні селища подію також відзначали: напередодні ювілею в ЦРДК провели урочисте зібрання, а в день, 15 лютого, - афганці спільно з представниками місцевої влади поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку та хвилиною мовчання ушанували полеглих військовослужбовців.   "Вам випало залишити нам приклад бойового побратимства на війні і громадянської активності у мирному житті. Повага і шана Вашим родинам, наші серця і молитви завжди з Вами", - зауважив голова Опішнянської ОТГ Микола Різник.   Жорстока афганська кампанія тривала понад 9 років і зайняла в пам'яті українського народу особливе місце...   Ірина Гармаш, "Голос Опішні"    

В Опішнянській ОТГ жителі нарешті спробують розв’язати проблеми із сміттєзвалищами — результати публічної консультації

Дата створення: 10:11 12.02.2019

Встановити сміттєві баки для роздільного збору сміття, заробляти на вивезенні відходів, зокрема через співпрацю з підприємцями та екологічними організаціями— так планують боротися із стихійними сміттєзвалищами в Опішнянській ОТГ. Про це домовилися представники селищної ради та місцеві жителі під час публічної консультації з заінтересованими сторонами, яку провела 5 лютого ГО “Центр UA”.

80-ЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДСВЯТКУВАВ ОПІШНЯНСЬКИЙ МАЙСТЕР ХУДОЖНЬОЇ ВИШИВКИ ГРИГОРІЙ ГРИНЬ

Дата створення: 01:00 12.02.2019

Надзвичайно скромна і проста у спілкуванні людина, яка уникає галасливої публічності та зайвої уваги до власних успіхів, яка своєю творчістю полонила серця глядачів, має безсумнівний здобуток мистця – щиру прихильність й безпосередній емоційний відгук на своє мистецтво з боку сучасників.

35 УЧАСНИКІВ АТО ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРА ПОРОШЕНКА "ЗА УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ"

Дата створення: 13:14 11.02.2019

Церемонія нагородження відбулася 8 лютого в Опішні.

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ ЗАХІД!

Дата створення: 22:09 08.02.2019

16 лютого о 15 годині в Центрі розвитку духовної культури селища Опішні відбудеться творчий звіт художньої самодіяльності клубних установ району "Де згода в сімействі", присвячений 250-річчю від Дня народження класика української літератури І. П. Котляревського за участю Батьківського, Малобудищанського, Заїченського сільських будинків культури та Попівського, Міськомлинянського, Глинського сільських клубів.

11 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛАХ ОПІШНЯНСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ:

Дата створення: 17:18 07.02.2019

- о 9 годині - Малі Будища (у приміщенні Малобудищанської сільської ради); - о 10 годині - Глинське (у приміщенні сільського клубу); - об 11 годині - Міські Млини (у приміщенні сільського клубу); - о 13 годині 30 хвилин - Вільхове (у приміщенні сільського клубу); - о 14 годині 30 хвилин - Карабазівка; - о 15 годині 30 хвилин - Васьки.

"ТООС"овці ПЕРЕОБРАЛИ ГОЛОВУ ТА ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ЗІ СТАВКОМ

Дата створення: 14:48 07.02.2019

Нечистоти, приватизовані береги з господарствами у водоохоронній зоні, яка згідно із законодавством взагалі не може бути забудована, а також території державних і приватних структур, що виходять аж у водойму, зібрали на розмову рибалок ГО "Товариство охорони опішнянського ставка" з головою Опішнянської ОТГ Миколою Різником у стінах селищної ради 1 лютого.

ДІТИ І САМОВРЯДУВАННЯ

Дата створення: 22:14 06.02.2019

6 лютого голова Опішнянської ОТГ Микола Різник за участь в обласному конкурсі малюнків "Самоврядування очима дітей" дипломами і подарунками від імені селищної ради нагородив одинадцять вихованців Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості: Олександру Наконечну, Софію Рубайло, Аріну Троцьку, Любов Білик, Анастасію Брахновську, Вероніку Киченко, Артема Турбая, Тімура Хлівного, Софію Матвієнко, Ростислава Михайлика та Вероніку Мальченко.

Який порядок надання медичних, освітніх та соціальних послуг в об'єднаних громадах? Які особливості формування місцевих бюджетів у 2019 році? Який правовий статус депутата місцевої ради?

Дата створення: 19:26 29.01.2019

Якими шляхами забезпечується відкритість і прозорість діяльності суб'єктів владних повноважень?